30 Noskova Linda - Anisimova Amanda 13
2-6 7-5 4-6
Noskova Linda
| Birthdate | Nov 17, 2004 |
| Country | Czech Republic |
| Height | 164 cm |
| Weight | 49 kg |
| Nov 17, 2004 | Birthdate | Aug 31, 2001 |
| Czech Republic | Country | USA |
| 164 cm | Height | 180 cm |
| 49 kg | Weight | 59 kg |
Anisimova Amanda
| Birthdate | Aug 31, 2001 |
| Country | USA |
| Height | 180 cm |
| Weight | 59 kg |
Head-to-Head
| Date | Tournament | Surface | Winner | Score |
|---|---|---|---|---|
| Mar 11, 2023 | Indian Wells | hard | Noskova Linda | 7-6 6-3 |