Q Jarry Nicolas - Norrie Cameron
3-6 6-7 7-6 7-6 3-6
Jarry Nicolas
| Birthdate | Oct 11, 1995 |
| Country | Chile |
| Height | 198 cm |
| Weight | 90 kg |
| Oct 11, 1995 | Birthdate | Aug 23, 1995 |
| Chile | Country | Great Britain |
| 198 cm | Height | 188 cm |
| 90 kg | Weight | 82 kg |
Norrie Cameron
| Birthdate | Aug 23, 1995 |
| Country | Great Britain |
| Height | 188 cm |
| Weight | 82 kg |