5 Fritz Taylor Harry - Thompson Jordan
6-1 3-0 retired
Fritz Taylor Harry
| Birthdate | Oct 28, 1997 |
| Country | USA |
| Height | 193 cm |
| Weight | 86 kg |
| Oct 28, 1997 | Birthdate | Apr 20, 1994 |
| USA | Country | Australia |
| 193 cm | Height | 183 cm |
| 86 kg | Weight | 82 kg |
Thompson Jordan
| Birthdate | Apr 20, 1994 |
| Country | Australia |
| Height | 183 cm |
| Weight | 82 kg |
Head-to-Head
| Date | Tournament | Surface | Winner | Score |
|---|---|---|---|---|
| Aug 05, 2023 | Washington | hard | Fritz Taylor Harry | 6-3 6-3 |
| Jun 21, 2024 | Queen's Club | grass | Thompson Jordan | 6-4 6-3 |