Siegemund Laura - Keys Madison 6
6-3 6-3
Siegemund Laura
| Birthdate | Mar 04, 1988 |
| Country | Germany |
| Height | 168 cm |
| Weight | 62 kg |
| Mar 04, 1988 | Birthdate | Feb 17, 1995 |
| Germany | Country | USA |
| 168 cm | Height | 178 cm |
| 62 kg | Weight | 66 kg |
Keys Madison
| Birthdate | Feb 17, 1995 |
| Country | USA |
| Height | 178 cm |
| Weight | 66 kg |