Majchrzak Kamil - Rinderknech Arthur
6-3 7-6 7-6
Majchrzak Kamil
| Birthdate | Jan 13, 1996 |
| Country | Poland |
| Height | 180 cm |
| Weight | 78 kg |
| Jan 13, 1996 | Birthdate | Jul 23, 1995 |
| Poland | Country | France |
| 180 cm | Height | 196 cm |
| 78 kg | Weight | 86 kg |
Rinderknech Arthur
| Birthdate | Jul 23, 1995 |
| Country | France |
| Height | 196 cm |
| Weight | 86 kg |