5 Fritz Taylor Harry - Davidovich Fokina Alejandro 26
6-4 6-3 6-7 6-1
Fritz Taylor Harry
| Birthdate | Oct 28, 1997 |
| Country | USA |
| Height | 193 cm |
| Weight | 86 kg |
| Oct 28, 1997 | Birthdate | Jun 05, 1999 |
| USA | Country | Spain |
| 193 cm | Height | 183 cm |
| 86 kg | Weight | 80 kg |
Davidovich Fokina Alejandro
| Birthdate | Jun 05, 1999 |
| Country | Spain |
| Height | 183 cm |
| Weight | 80 kg |
Head-to-Head
| Date | Tournament | Surface | Winner | Score |
|---|---|---|---|---|
| Apr 15, 2022 | Monte Carlo | clay | Davidovich Fokina Alejandro | 2-6 6-4 6-3 |
| Feb 15, 2025 | Delray Beach | hard | Davidovich Fokina Alejandro | 7-6 7-6 |
| Oct 31, 2022 | Paris - Masters | indoors | Fritz Taylor Harry | 7-5 6-2 |
| Jun 27, 2025 | Eastbourne | grass | Fritz Taylor Harry | 6-3 3-6 6-1 |