4 Draper Jack - Cilic Marin
4-6 3-6 6-1 4-6
Draper Jack
| Birthdate | Dec 22, 2001 |
| Country | Great Britain |
| Height | 191 cm |
| Weight | 80 kg |
| Dec 22, 2001 | Birthdate | Sep 28, 1988 |
| Great Britain | Country | Croatia |
| 191 cm | Height | 198 cm |
| 80 kg | Weight | 89 kg |
Cilic Marin
| Birthdate | Sep 28, 1988 |
| Country | Croatia |
| Height | 198 cm |
| Weight | 89 kg |