19 Dimitrov Grigor - Moutet Corentin
7-5 4-6 7-5 7-5
Dimitrov Grigor
| Birthdate | May 16, 1991 |
| Country | Bulgaria |
| Height | 191 cm |
| Weight | 81 kg |
| May 16, 1991 | Birthdate | Apr 19, 1999 |
| Bulgaria | Country | France |
| 191 cm | Height | 175 cm |
| 81 kg | Weight | 68 kg |
Moutet Corentin
| Birthdate | Apr 19, 1999 |
| Country | France |
| Height | 175 cm |
| Weight | 68 kg |
Head-to-Head
| Date | Tournament | Surface | Winner | Score |
|---|---|---|---|---|
| Feb 05, 2021 | Murray River | hard | Moutet Corentin | 7-5 6-2 |