Danilovic Olga - Keys Madison 6
4-6 2-6
Danilovic Olga
| Birthdate | Jan 23, 2001 |
| Country | Serbia |
| Height | 182 cm |
| Weight | — |
| Jan 23, 2001 | Birthdate | Feb 17, 1995 |
| Serbia | Country | USA |
| 182 cm | Height | 178 cm |
| — | Weight | 66 kg |
Keys Madison
| Birthdate | Feb 17, 1995 |
| Country | USA |
| Height | 178 cm |
| Weight | 66 kg |