LL Garin Christian - Rinderknech Arthur
6-3 3-6 6-7 6-4 3-6
Garin Christian
| Birthdate | May 30, 1996 |
| Country | Chile |
| Height | 185 cm |
| Weight | 85 kg |
| May 30, 1996 | Birthdate | Jul 23, 1995 |
| Chile | Country | France |
| 185 cm | Height | 196 cm |
| 85 kg | Weight | 86 kg |
Rinderknech Arthur
| Birthdate | Jul 23, 1995 |
| Country | France |
| Height | 196 cm |
| Weight | 86 kg |