Borges Nuno - Harris Billy
6-3 6-4 7-6
Borges Nuno
| Birthdate | Feb 19, 1997 |
| Country | Portugal |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Feb 19, 1997 | Birthdate | Jan 25, 1995 |
| Portugal | Country | Great Britain |
| 185 cm | Height | 191 cm |
| 75 kg | Weight | 86 kg |
Harris Billy
| Birthdate | Jan 25, 1995 |
| Country | Great Britain |
| Height | 191 cm |
| Weight | 86 kg |