Rinderknech Arthur - Zverev Alexander 3
7-6 6-7 6-3 6-7 6-4
Rinderknech Arthur
| Birthdate | Jul 23, 1995 |
| Country | France |
| Height | 196 cm |
| Weight | 86 kg |
| Jul 23, 1995 | Birthdate | Apr 20, 1997 |
| France | Country | Germany |
| 196 cm | Height | 198 cm |
| 86 kg | Weight | 90 kg |
Zverev Alexander
| Birthdate | Apr 20, 1997 |
| Country | Germany |
| Height | 198 cm |
| Weight | 90 kg |