Martinez Pedro - Loffhagen George WC
2-6 6-2 6-4 6-2
Martinez Pedro
| Birthdate | Apr 26, 1997 |
| Country | Spain |
| Height | 185 cm |
| Weight | 76 kg |
| Apr 26, 1997 | Birthdate | Apr 19, 2001 |
| Spain | Country | Great Britain |
| 185 cm | Height | 188 cm |
| 76 kg | Weight | 83 kg |
Loffhagen George
| Birthdate | Apr 19, 2001 |
| Country | Great Britain |
| Height | 188 cm |
| Weight | 83 kg |