Hijikata Rinky - Goffin David
6-3 6-1 6-1
Hijikata Rinky
| Birthdate | Feb 23, 2001 |
| Country | Australia |
| Height | 178 cm |
| Weight | 68 kg |
| Feb 23, 2001 | Birthdate | Dec 07, 1990 |
| Australia | Country | Belgium |
| 178 cm | Height | 180 cm |
| 68 kg | Weight | 70 kg |
Goffin David
| Birthdate | Dec 07, 1990 |
| Country | Belgium |
| Height | 180 cm |
| Weight | 70 kg |
Head-to-Head
| Date | Tournament | Surface | Winner | Score |
|---|---|---|---|---|
| Jan 07, 2025 | Adelaide | hard | Hijikata Rinky | 6-1 6-2 |
| Feb 25, 2025 | Acapulco | hard | Goffin David | 6-2 6-3 |