Tabilo Alejandro - Monfils Gael
Cancelled
Tabilo Alejandro
| Birthdate | Jun 02, 1997 |
| Country | Chile |
| Height | 188 cm |
| Weight | 75 kg |
| Jun 02, 1997 | Birthdate | Sep 01, 1986 |
| Chile | Country | France |
| 188 cm | Height | 193 cm |
| 75 kg | Weight | 85 kg |
Monfils Gael
| Birthdate | Sep 01, 1986 |
| Country | France |
| Height | 193 cm |
| Weight | 85 kg |