Jubb Paul - Ofner Sebastian
Cancelled
Jubb Paul
| Birthdate | Oct 31, 1999 |
| Country | Great Britain |
| Height | 180 cm |
| Weight | 69 kg |
| Oct 31, 1999 | Birthdate | May 12, 1996 |
| Great Britain | Country | Austria |
| 180 cm | Height | 191 cm |
| 69 kg | Weight | 81 kg |
Ofner Sebastian
| Birthdate | May 12, 1996 |
| Country | Austria |
| Height | 191 cm |
| Weight | 81 kg |