Paolini Jasmine - Kasatkina Darya 1
Cancelled
Paolini Jasmine
| Birthdate | Jan 04, 1996 |
| Country | Italy |
| Height | 160 cm |
| Weight | 60 kg |
| Jan 04, 1996 | Birthdate | May 07, 1997 |
| Italy | Country | Russia |
| 160 cm | Height | 170 cm |
| 60 kg | Weight | 62 kg |
Kasatkina Darya
| Birthdate | May 07, 1997 |
| Country | Russia |
| Height | 170 cm |
| Weight | 62 kg |
Head-to-Head
| Date | Tournament | Surface | Winner | Score |
|---|---|---|---|---|
| Jul 21, 2023 | Palermo | clay | Paolini Jasmine | 6-4 4-6 6-3 |