Purcell Max - Harris Billy LL
Cancelled
Purcell Max
| Birthdate | Apr 03, 1998 |
| Country | Australia |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |
| Apr 03, 1998 | Birthdate | Jan 25, 1995 |
| Australia | Country | Great Britain |
| 185 cm | Height | 191 cm |
| 75 kg | Weight | 86 kg |
Harris Billy
| Birthdate | Jan 25, 1995 |
| Country | Great Britain |
| Height | 191 cm |
| Weight | 86 kg |