Blinkova Anna - Haddad Maia Beatriz
6-3 7-5
Blinkova Anna
| Birthdate | Sep 10, 1998 |
| Country | Russia |
| Height | 179 cm |
| Weight | 70 kg |
| Sep 10, 1998 | Birthdate | May 30, 1996 |
| Russia | Country | Brazil |
| 179 cm | Height | 185 cm |
| 70 kg | Weight | 78 kg |
Haddad Maia Beatriz
| Birthdate | May 30, 1996 |
| Country | Brazil |
| Height | 185 cm |
| Weight | 78 kg |