LL Haddad Maia Beatriz - Kontaveit Anett 18
0-6 2-6
Haddad Maia Beatriz
| Birthdate | May 30, 1996 |
| Country | Brazil |
| Height | 185 cm |
| Weight | 78 kg |
| May 30, 1996 | Birthdate | Dec 24, 1995 |
| Brazil | Country | Estonia |
| 185 cm | Height | 174 cm |
| 78 kg | Weight | 65 kg |
Kontaveit Anett
| Birthdate | Dec 24, 1995 |
| Country | Estonia |
| Height | 174 cm |
| Weight | 65 kg |