17 Raducanu Emma - Sasnovich Aliaksandra
2-6 4-6
Raducanu Emma
| Birthdate | Nov 13, 2002 |
| Country | Great Britain |
| Height | 175 cm |
| Weight | — |
| Nov 13, 2002 | Birthdate | Mar 22, 1994 |
| Great Britain | Country | Belarus |
| 175 cm | Height | 174 cm |
| — | Weight | 60 kg |
Sasnovich Aliaksandra
| Birthdate | Mar 22, 1994 |
| Country | Belarus |
| Height | 174 cm |
| Weight | 60 kg |