Ramos-Vinolas Albert - Musetti Lorenzo
6-1 6-3
Ramos-Vinolas Albert
| Birthdate | Jan 17, 1988 |
| Country | Spain |
| Height | 188 cm |
| Weight | 76 kg |
| Jan 17, 1988 | Birthdate | Mar 03, 2002 |
| Spain | Country | Italy |
| 188 cm | Height | 185 cm |
| 76 kg | Weight | 75 kg |
Musetti Lorenzo
| Birthdate | Mar 03, 2002 |
| Country | Italy |
| Height | 185 cm |
| Weight | 75 kg |