Delbonis Federico - Nishioka Yoshihito
3-6 6-3 6-7
Delbonis Federico
| Birthdate | Oct 05, 1990 |
| Country | Argentina |
| Height | 193 cm |
| Weight | 90 kg |
| Oct 05, 1990 | Birthdate | Sep 27, 1995 |
| Argentina | Country | Japan |
| 193 cm | Height | 170 cm |
| 90 kg | Weight | 64 kg |
Nishioka Yoshihito
| Birthdate | Sep 27, 1995 |
| Country | Japan |
| Height | 170 cm |
| Weight | 64 kg |