Linette Magda - Peterson Rebecca
3-6 6-3 6-2
Linette Magda
| Birthdate | Feb 12, 1992 |
| Country | Poland |
| Height | 171 cm |
| Weight | 59 kg |
| Feb 12, 1992 | Birthdate | Aug 06, 1995 |
| Poland | Country | Sweden |
| 171 cm | Height | 173 cm |
| 59 kg | Weight | 65 kg |
Peterson Rebecca
| Birthdate | Aug 06, 1995 |
| Country | Sweden |
| Height | 173 cm |
| Weight | 65 kg |